Natuurkampeerterrein aan de Maas

Geniet van uitzicht op de Maas

Natuurkampeerterrein Landgoed Geijsteren ligt pal aan de Maas op de grens van Limburg en Brabant, nabij Venray. 
Ons natuurkampeerterrein heeft 55 kampeerplaatsen, verdeeld over 4 verschillende velden

  • Groot veld met afgebakende plaatsen
  • Kleine veld ( camperveld) zonder afscheiding
  • Het tentenveld omzoomd met een haag
  • Veld voor tentkampeerders
  • Campers,caravans en vouwwagens langer dan 7 meter kunnen helaas niet bij ons kamperen
  • Vanaf hemelvaart t/m het eerste weekend van september is het toegestaan om te kamperen aan het water.
  • Alle plaatsen hebben de beschikking over 6 ampére electriciteitsvoorziening. Op de camping is gratis draadloos internet beschikbaar bij de receptie.
  • U bent welkom vanaf 13.00 uur en bij vertrek dient de plaats om 12.00 uur beschikbaar te zijn voor de nieuwe gasten.
  • Bomen op het terrein zorgen voor schaduw en een natuurlijke, rustige sfeer.
  • Honden zijn bij ons toegestaan, mits aangelijnd.
  • Het maximum aantal gasten per plek is 5 personen. Wanneer u als gezin ( 2 volwassenen en 4 kinderen) wilt komen kamperen stuur ons dan even een mail.
  • U heeft toegang tot ons natuur kampeerterrein met een geldige natuurkampeerkaart uitgegeven door de Stichting Natuurkampeerterreinen. Deze kaart is bij ons te koop voor € 15,95 en is het hele jaar geldig.

Bekijk hier de plattegrond

Reserveren?

Voor pinksteren is een plek aan het water vrijgekomen.
Aankomst vrijdag ( of donderdag) 6 juni minimaal 7 nachten.
Korter is niet mogelijk voor deze plek.

Helaas zijn alle foto's van de trekkersthutten en de beide vakantiehuizen verdwenen op de website. Er wordt hard aan gewerkt om deze weer online/bijgewerkt te krijgen. Voor de foto's van de vakantiehuizen kunt u op natuurhuisjes.nl kijken bij Maashees. De Jachthut en de Ganzenhof. Deze foto's zijn actueel.

Excuus voor het ongemak

Direct online reserveren

Voorzieningen en faciliteiten op de camping

Toiletgebouw

Het verwarmde sanitairgebouw op de camping is uitgerust met:

  • Toiletten en toiletpapier
  • Goed toegankelijke mindervalidendouche en – toilet
  • Gezinsdouche
  • Douches met warm water
  • Afwasplaats met gratis warm water
  • Wasmachine en wasdroger waar u muntjes voor koopt bij de receptie
  • Centrifuge
  • Diepvries en koelkast

Speelvoorzieningen

Op onze camping zijn diverse speeltoestellen aanwezig, centraal gelegen op het terrein. Ook is er een zandbak en een klimboom. De ontdekkist is aanwezig voor de nieuwsgierige kleine campinggasten.
Zwemmen kan in de maas, natuurlijk wel op eigen risico. Er is een steiger (niet voor boten) waar U vanaf het water in kunt springen.

Overdekte kookplaats

Bij slecht weer is er een overdekte plaats die door iedereen gebruikt kan worden. Ideaal voor fietskampeerders. Hier staat ook een houtkachel voor gebruik. 

Prijzen seizoen 2025

Campingplaatsen

Onderstaande prijzen gelden per overnachting

Standplaats inclusief 2 personen € 22,-
Standplaats aan het water inclusief 2 personen € 24.50-

Standplaats inclusief 1 persoon

Trekkerstarief 1 persoon met tentje

€ 19,-

€ 13,-

Extra persoon (2-4 jaar)

Extra persoon vanaf 4 jaar

€ 3,-

€ 6,-

Elektra (6 Ampère) per aansluiting € 5,-
Toeristenbelasting per persoon € 1,45
Per hond € 2,-
Draadloos internet bij de receptie en onder de overkapping Gratis

Visite

Daggasten

€ 1,50 p.p

€ 3,- p.p

Reserveer campingplaats

Reserveer campingplaats aan het water

Natuurkampeerterrein Landgoed Geijsteren is erkend Natuurkampeerterrein. Wij voldoen aan alle kwaliteitseisen die voor Natuurkampeerterreinen zijn gesteld en worden dan ook gecontroleerd. Om op de Natuurkampeerterreinen te kamperen, heeft u een Natuurkampeerkaart nodig. Heeft u deze kaart nog niet, kunt u deze samen met het Groene Boekje (de kampeergids met alle Natuurkampeerterreinen) bij ons op het terrein kopen voor € 15,95 of online bestellen bij Sichting De Groene Koepel op www.natuurkampeerterreinen.nl. Hiermee steunt u het netwerk van Natuurkampeerterreinen.

© 2025
Created by LR Internet